Mekatronik Mühendisliği Forum

ACİLL!!! tercih sıralaması 2015
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: 1
Kıdem: Jul 2015

öncelikle herkeze merhabalar şuan tercih dönemindeyiz ve üniversiteye giden abilerim yada ablalarımın yardımına ihtiyacım var çok kararsızım şu tercih sıralamasında.Hangilerini sırayla yazayım bursa teknik sakarya erciyes(mekatronik için tabi Big Grin) nitelik olarak ilk önce eğitime önem veriyorum.Bursa teknik için bilgi bulamadım diğer forumlara baktım ama yoktu.Bursada okuyan varsa bilgilendirebilirmi yada okumayıpta eğitimi hakkında bilgisi olan(fazla uzattım kusura bakmayın)

Teşekkür Edenler
.
Konu: 27
Kıdem: Dec 2012

Her üniversite için açıp sisteminden 8 yarıyıl göreeğin derslere bak. Daha sonra üniversitenin mekatronik mühendisliği bölümünün sitesine girerek ,akademisyenleri incele ve ona göre karar ver.
İletişim : hakanbasargan@gmail.com
hakanbasargan.net

Teşekkür Edenler
.
Konu: 1
Kıdem: Jul 2015

iyide hocalara bakarak nasıl bir eğitim verdiğini bilemeyiz dediğiniz tüm olanaklara baktım genel anlamda aynı gibiler burda okuyanlar ancak hocaların nasıl olduğunu, labaratuar ortamını, hocaların öğrencilerle kurduğu dialogu yada öğrenciye verdikleri önem ... gibi gibi gibi o yüzden okuyan öğrencilerin bilgilerine ihtyacım var yoksa istatiksel olarak bir üniversite bulmak mümkün tabi

Teşekkür Edenler
.

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Mekatronik Mühendisliği 2015 Tercih Dönemi Fahri Yasin AYAS 8 3,194 08-07-2015, 02:19 AM
Son Mesaj: altan berdan

Foruma atla:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Türkçe Çeviri : MyBB Türkiye
MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.