Mekatronik Mühendisliği Forum

ELEKTROTEKNİK
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: 2

Herkese merhabalar ; Başlıkta da belirttiğim gibi ilk eğitim yılımda böyle bir ders çıktı karşıma henüz eğitim başlamadı fakat içeriği nedir ? Çok zor bir ders midir ? Bir Tanım koymak istesek ne diyebiliriz ? İnternetten biraz baktığım kadarıyla fiziğin elektrikle uğraşan dalı gibi bir sonuç aldım fakat yeterince tatmin etmedi beni !!

Teşekkür Edenler
.
Konu: 5
Kıdem: Jun 2013

evet biraz zor bir derstir.Sınıfımın %80 i kalmıştı.Fakat tellegen teoremi falan gibi teoremleri iyi bilmek gerekir.Ve gördüğün içerikler ile ilgili örnekler çözersen,başarıya ulaşabilirsin.
BUYUR BU DA NOTLAR Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ

Teşekkür Edenler
.
Konu: 91
Kıdem: Jan 2013

Zor bir ders biraz bende neredeyse kalıyordum Shy
Sorularınız için:f.ayas@mekatronikmuhendisligi.com

Teşekkür Edenler
.
Konu: 2

çok teşekkürler sanırım biraz fazla çaba gerektirecek ama üstüne düşünce altından kalkılmayacak bişey olmadığını duymak güzel peki teoremlerle ilgili örnekleri falan nereden bulabilirim zamanı gelince ?? Ve notları indiremedim başka bir linkle gönderebilmen mümkünmüdür dostum ?

Teşekkür Edenler
.
Konu: 91
Kıdem: Jan 2013

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Bunlar benim notlar bide bunlara bak istersen Smile
Sorularınız için:f.ayas@mekatronikmuhendisligi.com

Teşekkür Edenler
(Bu mesajı son düzenleyen: 22-09-2013, 01:28 AM Fahri Yasin AYAS.) .
Konu: 0
Kıdem: Jul 2015

(21-09-2013, 12:00 PM)SMT60 Yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.evet biraz zor bir derstir.Sınıfımın %80 i kalmıştı.Fakat tellegen teoremi falan gibi teoremleri iyi bilmek gerekir.Ve gördüğün içerikler ile ilgili örnekler çözersen,başarıya ulaşabilirsin.
BUYUR BU DA NOTLAR Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

verdiğin link ölü mümkünse yenileyebilir misin?

Teşekkür Edenler
.

Foruma atla:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Türkçe Çeviri : MyBB Türkiye
MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.