Mekatronik Mühendisliği Forum


İYTE GİRİŞİM TOPLULUĞU “Sektörün Girişimcileri”ni Bir Araya Topluyor !
Değerlendir:
  • 1 Oy - 5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Konu: 117
Mesaj: 196
Cinsiyet: Erkek
Kıdem: Oct 2015

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Girişim Topluluğu’nun organize ettiği Vestel ,TOYOINK,Viking Kağıt, ve Renkler Makina gibi kuruluşların bir araya geleceği “Sektörün Girişimcileri” etkinliği 18-19 Nisan 2018’de İYTE ‘de !

Sektörün Girişimcileri; Otomotiv, Haberleşme&Otomasyon, Enerji&Çevre, Kimya ve Gıda olarak 5 farklı alanda, günümüzdeki gelişmeleri, kurumlarda gerçekleştirilen girişimleri ve inovasyon çalışmalarını ele alacak büyük bir etkinliktir.Etkinlik sırasında verilen aralarda, etkinlik öncesi ve sonrası düzenlenen networklerde, firmaların kurduğu stantlarda öğrenciler staj, network be tecrübeli kişilerden bilgi sahibi olma imkanı bulacak ve firmalarda deneyimlerini öğrencilere aktarabilecek !
Ayrıca etkinlik sadece öğrencilere değil, aynı zamanda çalışanlara, yöneticilere, okul personeline özetle geniş bir kitleye hitap ediyor.150-200 kişilik bir katılımın beklendiği bu etkinlik sadece kariyer sohbetleri yapmayı değil, sektörün iç yüzünü ele almayı da hedefliyor.
18-19 Nisan 2018’de gerçekleşecek bu etkinliği Facebook, Twitter , Instagram gibi sosyal medya hesaplarından da takip ederek son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz
Facebook: @sektorungirisimcileri
Twitter: @sektorgirisimc1
Instagram: @sektorgirisimcileri

Detaylı Bilgi için :
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Mekatronik Mühendisi
 a.kilicaslan@mekatronikmuhendisligi.com

Cevapla
Teşekkür Edenler
(Bu mesajı son düzenleyen: 12-04-2018, 09:02 AM kilicaslanabdullah.) .


Foruma atla:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Türkçe Çeviri : MyBB Türkiye
MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.