Mekatronik Mühendisliği Forum


Java Dersleri
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Konu: 1
Mesaj: 1
Cinsiyet:
Kıdem: Sep 2013

arkadaşlar ben okulda java diline yeni başladım ancak okulda pek bişey kapabileceğime inanmıyorum bu yüzden internetten ders videoları olarak araştırdım bir çok video var ancak her videoda farklı farklı anlatılıyor daha bişey bilmiyorum bana hangi video derslerini önerirsiniz?

Cevapla
Teşekkür Edenler
.
Konu: 88
Mesaj: 180
Cinsiyet: Erkek
Kıdem: Jan 2013

daha önce mehmet arkadaşımız paylaşmıştı forumda Sıfırdan Java programlama dilini öğrenmek isteyenler için bir Türkçe video ders serisi.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
[Resim: mekatronikalt.jpg]

Cevapla
Teşekkür Edenler
.
Konu:
Mesaj: N/A
Cinsiyet:
Kıdem: N/A

Bülent Çobanoğlu-java ile programlama ve veri yapıları.. kitap öneriside istersen benim favorim bu kitap. bende kendimce ögrenmeye çalışıyorum. yukarıdaki arkadasın verdigi linkteki videolar ve bu kitapla. kolay gelsin.

Cevapla
Teşekkür Edenler
.
Konu: 91
Mesaj: 410
Cinsiyet: Erkek
Kıdem: Jan 2013

(17-12-2013, 18:27 PM)akkasumeyye Yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bülent Çobanoğlu-java ile programlama ve veri yapıları.. kitap öneriside istersen benim favorim bu kitap. bende kendimce ögrenmeye çalışıyorum. yukarıdaki arkadasın verdigi linkteki videolar ve bu kitapla. kolay gelsin.

Bülent Çobanoğlu kendisi bölümümüzün iyi hocalarındandır.Sakarya Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği bölümü için microdenetleyiciler dersini de veriyor.Ayrıca algoritma java gibi birçok programlama dilinde de kaynakları mevcut.Şuan Sakarya Üniversitesi Teknoloji Fakültesinde açılan kitap standlarında kendisinin kitapları da bulunmaktadır.%50 indirimle bu kitaplarada sahip olabilirsiniz.
Sorularınız için:f.ayas@mekatronikmuhendisligi.com

Cevapla
Teşekkür Edenler
(Bu mesajı son düzenleyen: 18-12-2013, 00:54 AM Fahri Yasin AYAS.) .


Foruma atla:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Türkçe Çeviri : MyBB Türkiye
MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.