Mekatronik Mühendisliği Forum

Merhaba
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: 1
Kıdem: May 2016

aranıza yeni katıldım ve yardımınıza ihtiyarcım var meslek lisesi ee mezunuyum mekatronik müh. metok gitmeyi düsünüyorum sizce iş bulma olanagı varmıdır ? 2500 tl maas alsam yeter Smile

Teşekkür Edenler
.
Konu: 39
Kıdem: Aug 2013

(26-05-2016, 19:07 PM)yerdavader Yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.aranıza yeni katıldım ve yardımınıza ihtiyarcım var meslek lisesi ee mezunuyum mekatronik müh. metok gitmeyi düsünüyorum sizce iş bulma olanagı varmıdır ? 2500 tl maas alsam yeter Smile

inşallah alırsın kardeşim ne diyeyim 2500'le başlatan yer de az ama sana söyleyeyim, var mı torpilin falan? Big Grin
"Başarının en kısa yolu gönülden istemek, hayal etmek ve pes etmeden sabırla mücadele etmektir; bugünü yaşa, yarın için dua et." - Utkay N. G.

Teşekkür Edenler
.
Konu: 39
Kıdem: Aug 2013

(29-05-2016, 22:29 PM)yerdavader Yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(27-05-2016, 15:03 PM)Utkay Nesim Yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(26-05-2016, 19:07 PM)yerdavader Yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.aranıza yeni katıldım ve yardımınıza ihtiyarcım var meslek lisesi ee mezunuyum mekatronik müh. metok gitmeyi düsünüyorum sizce iş bulma olanagı varmıdır ? 2500 tl maas alsam yeter Smile

inşallah alırsın kardeşim ne diyeyim 2500'le başlatan yer de az ama sana söyleyeyim, var mı torpilin falan? Big Grin

torpilim yok Sadlk başta zaten asgari ücretede razıyım ama 3-4 yıl sonra 2500 olsa yeter 

Olur olur merak etme, ben biraz takılmak istedim sadece Wink hoşgeldin Smile
"Başarının en kısa yolu gönülden istemek, hayal etmek ve pes etmeden sabırla mücadele etmektir; bugünü yaşa, yarın için dua et." - Utkay N. G.

Teşekkür Edenler
.
Konu: 6

Ee mzunuysan liseden, ünide de mekatronik mtok okursan. Kendini geliştirdiğin kadar kazanırsın. Kazanıcağına inanarak ve severek yaptığın sürece mutlaka isteklerini başarırsın merak etme. İşe girme konusunda da yine aynı şekilde kendini geliştiren adamı işsiz bırakmazlar zaten. Bol bol kendini geliştirmeye çalış. Şimdiden başarılar dilerim kardeşim. Aramıza hoş geldin Smile
Sakarya Üniversitesi - Mekatronik Mühendisliği

Teşekkür Edenler
.
Konu: 1

(27-05-2016, 15:03 PM)Utkay Nesim Yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

torpilim yok Sadlk başta zaten asgari ücretede razıyım ama 3-4 yıl sonra 2500 olsa yeter 

Teşekkür Edenler
.

Foruma atla:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Türkçe Çeviri : MyBB Türkiye
MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.