Mekatronik Mühendisliği Forum

Merhaba
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: 1
Kıdem: Aug 2017

Merhabalar öncelikle ben Uğurhan. Bu Sene Süleyman Demirel Üniversitesinde Mekatronik Okuyacagım.
Bu işte Kendimi geliştirmek istiyorum. Ama daha önceden hiç bir bilgi yok .
Orta Düzey Autocad Biliyorum sadece. Ne yapmalıyım kendimi nasıl geliştirmeliyim yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkür Edenler
.
Konu: 38
Kıdem: Apr 2017

Merhaba aramıza hoşgeldin 😊 çizim konusunda kendini geliştirmek istiyor isen birçok youtube  çizim örnekleri mevcut bunlardan yararlanabilirsiniz authocad  solidworks  gibi ortamlar eğitim videolari bolca bulunan çizim programlardandir.Programlama yönünden kendinizi gelistirmeniz  biraz size kalmis  bunuda ufak programlar ile yapa yapa ilerliyeceksin  ilk başlarken  hazır programlar  yaparak ilerleyin daha sonra kendinize  özgü tasarımlar yapmaya basliyabilirsiniz☺

Teşekkür Edenler Kızıl Kurt
.
Konu: 0
Kıdem: Jul 2017

teşekkür ederim mesajınız için henüz çok yeniyim daha autocad2d den başladım öğrenmeye umarım çabuk ilerlerim =)

Teşekkür Edenler
.
Konu: 0
Kıdem: Sep 2017

Merhabalar hoşgeldin bende 2.sınıftayım 1.sınıfta 1.dönem teknik resim elle çizim var ve 2.dönemde autocad10 kullandık 2.sınıfta ise solidworks var autocad den başlamanız güzel bir seçim olmuş bunun yanında C# dan algoritmaya başlayabilirsin şimdiden başlarsan avantajın olur.

Teşekkür Edenler
(Bu mesajı son düzenleyen: 03-09-2017, 18:37 PM ynsucan.) .
Konu: 38
Kıdem: Apr 2017

tabiki cabuk ilerlersin yeterki istekli ol Smile

Teşekkür Edenler
.

Foruma atla:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Türkçe Çeviri : MyBB Türkiye
MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.