Mekatronik Mühendisliği Forum

STAJ
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: 3
Kıdem: Feb 2015

Merhaba arkadaşlar mercedesde lise son stajımı yapmak istiyorum sizin fikirleriniz nedir yani iyi mi olur yoksu kötü mü bana ne kazandırır 

Şimdiden Teşekkürler
Berke, üyesi Mekatronik Mühendisliği Forum forumlarına Feb 2015 tarihinde katılmıştır.

Teşekkür Edenler
(Bu mesajı son düzenleyen: 28-04-2016, 23:31 PM Berke.) .
Konu: 108
Kıdem: Oct 2015

Merhaba kardeşim.Bence çok çok iyi olur.Sana kazandırdıkları ise seninle ilgilenen kişiyle alakalı ve seninle alakalıdır.Bilgi almak istersen işinin peşinden koşacaksın.Bilgiye aç olmalısın.
Kocaeli Üniversitesi - Mekatronik Mühendisliği
 kilicaslanabdullah95@gmail.com

Teşekkür Edenler
.
Konu: 39
Kıdem: Aug 2013

(28-04-2016, 23:30 PM)Berke Yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Merhaba arkadaşlar mercedesde lise son stajımı yapmak istiyorum sizin fikirleriniz nedir yani iyi mi olur yoksu kötü mü bana ne kazandırır 

Şimdiden Teşekkürler

Kesinlikle etin, sütünden sonuna kadar faydalan mercedes'i sömür derim bilgi anlamında, hatta stajını uzatabildiğin kadar uzat, projelerinde en basit görevi verseler bile onlardan bekleme vermesini sen git zorla yap.
"Başarının en kısa yolu gönülden istemek, hayal etmek ve pes etmeden sabırla mücadele etmektir; bugünü yaşa, yarın için dua et." - Utkay N. G.

Teşekkür Edenler Berke
.
Konu: 3
Kıdem: Feb 2015

İnşallah teşekkür ederim Smile

Utkay Nesim
(28-04-2016, 23:30 PM)Berke Yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Merhaba arkadaşlar mercedesde lise son stajımı yapmak istiyorum sizin fikirleriniz nedir yani iyi mi olur yoksu kötü mü bana ne kazandırır 

Şimdiden Teşekkürler

Kesinlikle etin, sütünden sonuna kadar faydalan mercedes'i sömür derim bilgi anlamında, hatta stajını uzatabildiğin kadar uzat, projelerinde en basit görevi verseler bile onlardan bekleme vermesini sen git zorla yap.
Berke, üyesi Mekatronik Mühendisliği Forum forumlarına Feb 2015 tarihinde katılmıştır.

Teşekkür Edenler
.

Foruma atla:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Türkçe Çeviri : MyBB Türkiye
MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.