Mekatronik Mühendisliği Forum

Solidworks 2016 [Resimli Kurulum Ve Torrent Dosyası]
Değerlendir:
  • 2 Oy - 5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: 38
Kıdem: Apr 2017

SOLIDWORKS 2016 KURULUM

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Boyut: 10 GB
Dil : Türkçe
Dosya Türü: Torrent
RAR şifresi:www.mekatronikmuhendisligi.com

Sistem gereksinimleri :

Kurulum Anlatımı

Kurulumu yapmak için Setup'a tıklayın(Bu sırada internet ile tüm bağlantınızı kesin.Antivirüs Programlarınıda kapatalım.)

Setup.exe dosyasını çalıştırdıktan sonra Bireysel yazısına tıklayıp ilerleyelim.

"Seri Numarası" adımındaki numaralar otomaik olarak gelecektir. İleriyi tıklatın.

Gelen hataya iptal tuşuna basarak ilerleyelim.

Dosyanın kurulacak konumu dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.İndirme seçeneklerinde ki değiştir butonuna tıklayarak Arka Plan indiricisini tikini kaldırın ve ÖZET e geri dönün.Aşağıdaki şekilde olmalıdır.

Kurulum esnasında sizden 2. DVD yi yerleştirmenizi isteyecektir. Bu adımda mevcut sanal sürücüyü kaldırıp onun yerine " 2. iso " dosyasını yerleştirin.

Kurulum tamamlandıktan sonra "Son" a tıklayın.

"SW2010-2016.Activator.GUI.SSQ.exe" dosyasını yönetici olarak çalıştırın. "Activate" butonunda tıklayarak aktivasyonun bitmesini bekleyin.

İYİ ÇİZİMLER  Angel

Ekli dosyalar
.rar   SolidWorks_2016.rar (Boyut: 53.64 KB / İndirilmeler: 1,422)

Teşekkür Edenler nak_res , civileng70 , 1Spread , erensahan99 , k-zap , supertan
(Bu mesajı son düzenleyen: 11-05-2017, 06:48 AM kilicaslanabdullah.) .
Konu: 0
Kıdem: Jun 2017

Merhaba öncelikle elinize sağlık. Ben tüm işlemleri eksiksiz hallettim. Tüm yan paketleri açılıyor ama solidworks ün kendisi açılmıyor yardımcı olabilir misiniz çok zor durumdayım teşekkür ederim.

Teşekkür Edenler
.

Lisanslama işlemini doğru yaptıktan sonra exe. Uzantılı dosyanızi yönetici olarak çalıştırmayı denedinizmi ve ekstra olarak görev yönetici kısmından eğer SolidWorks uzantılı çalışan bir dosya işlem basamaginda gözüküyor ise onuda kapatmanız gerekmektedir.Şayet bu işlemlerde olmazsa bildirirseniz teamviwer üzerinden yardimci olabiliriz .

Teşekkür Edenler
.

Hocam dediğinizi yaptım yinede hiç açılmıyor. Ama eDrawings,Komposer gibi diğer kısayolları açılıyor. neyin engellediğini anlayamadım. Bana Teamviwer üzerinden yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederim.

Teşekkür Edenler
.
Konu: 114
Kıdem: Oct 2015

(04-06-2017, 19:31 PM)mongol Yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Hocam dediğinizi yaptım yinede hiç açılmıyor. Ama eDrawings,Komposer gibi diğer kısayolları açılıyor. neyin engellediğini anlayamadım. Bana Teamviwer üzerinden yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederim.

Virüs programınızı ve internetinizi kapatıp yapmayı denediniz mi ?
Mekatronik Mühendisi
 kilicaslanabdullah95@gmail.com

Teşekkür Edenler
.

(04-06-2017, 20:17 PM)kilicaslanabdullah Yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(04-06-2017, 19:31 PM)mongol Yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Hocam dediğinizi yaptım yinede hiç açılmıyor. Ama eDrawings,Komposer gibi diğer kısayolları açılıyor. neyin engellediğini anlayamadım. Bana Teamviwer üzerinden yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederim.

Virüs programınızı ve internetinizi kapatıp yapmayı denediniz mi ?

Evet. Virus programıda kapalı. zaten Bundan önce aynı adımlarla yüklemiştim bu brogramı ama şimdi yüklenmiyor. İnternette arattım böyle bi sorunla ilgili de hiçbirşey yazmıyor.

Teşekkür Edenler
.

Resimde kullandıgımız serial number kısmını aynen kopyalayın internet kapalı bir bicimde yeniden deneyiniz.

Teşekkür Edenler
.
Kıdem: Jan 2018

(09-05-2017, 23:32 PM)Alper_Arslantas Yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
SOLIDWORKS 2016 KURULUM

Boyut: 10 GB
Dil : Türkçe
Dosya Türü: Torrent
RAR şifresi:www.mekatronikmuhendisligi.com

Sistem gereksinimleri :

Kurulum Anlatımı

Kurulumu yapmak için Setup'a tıklayın(Bu sırada internet ile tüm bağlantınızı kesin.Antivirüs Programlarınıda kapatalım.)

Setup.exe dosyasını çalıştırdıktan sonra Bireysel yazısına tıklayıp ilerleyelim.

"Seri Numarası" adımındaki numaralar otomaik olarak gelecektir. İleriyi tıklatın.

Gelen hataya iptal tuşuna basarak ilerleyelim.

Dosyanın kurulacak konumu dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.İndirme seçeneklerinde ki değiştir butonuna tıklayarak Arka Plan indiricisini tikini kaldırın ve ÖZET e geri dönün.Aşağıdaki şekilde olmalıdır.

Kurulum esnasında sizden 2. DVD yi yerleştirmenizi isteyecektir. Bu adımda mevcut sanal sürücüyü kaldırıp onun yerine " 2. iso " dosyasını yerleştirin.

Kurulum tamamlandıktan sonra "Son" a tıklayın.

"SW2010-2016.Activator.GUI.SSQ.exe" dosyasını yönetici olarak çalıştırın. "Activate" butonunda tıklayarak aktivasyonun bitmesini bekleyin.

İYİ ÇİZİMLER  Angel

Teşekkür Edenler
.
Kıdem: Jan 2018

Öncelikle bu sayfayı kurduğunuz için çok teşekkür ederim. İndirdim ve kurdum dediğiniz gibi. Gerçekten harika Smile elinize emeğinize sağlık

Teşekkür Edenler
.

Smile rica ederiz

Teşekkür Edenler
.

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  SOLIDWORKS 2016 SP1.0 64 Bit Fahri Yasin AYAS 5 4,594 17-09-2018, 09:57 AM
Son Mesaj: ekocabay35
  Solidworks 2016 Akıllı Ölçütlendirme çalışmıyor enes32 1 221 13-05-2018, 00:15 AM
Son Mesaj: kilicaslanabdullah
  Solidworks 2015 32/64 Bit Torrent İndir Fahri Yasin AYAS 41 42,841 16-01-2018, 16:56 PM
Son Mesaj: 7LighT
  Solidworks 2016 Otomatik İlişkileri Kapama opticalpumping 1 412 11-12-2017, 17:51 PM
Son Mesaj: serkoxxx
  Solidworks 2017 dosyasını Solidworks 2016 da nasıl açabiilirim ? (Acil yardım !) hbb34 4 880 11-12-2017, 17:47 PM
Son Mesaj: serkoxxx
  SolidWorks Premium Edition 2014 32 ve 64 Bit Torrent Fahri Yasin AYAS 93 120,626 12-12-2015, 00:13 AM
Son Mesaj: Fahri Yasin AYAS
  RE: SolidWorks Premium Edition 2014 32 ve 64 Bit Torrent ali19 0 3,925 08-04-2015, 12:27 PM
Son Mesaj: ali19

Foruma atla:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Türkçe Çeviri : MyBB Türkiye
MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.