Mekatronik Mühendisliği Forum

Solidworks 2017 yükleme sorunu
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: 1
Kıdem: Dec 2016

Merhaba,

Solidworks 2013 kuruluydu sistemimde. Solid2017 yi kurmak isterken nerde hata yaptım veya sorun neydi bilmiyorum ama 3 kere silip yüklemeye çalıştım olmadı. 2013 ü de bozdu bu yaptığım işlemler. Bende 2013 ü de sildim.

Temiz bir yüklemek yapmak istiyorum bilgisayara format atmadan.

şuanda yüklerken kurulum başında verdiği hata aşağıdaki gibidir.

[img]Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.[/img]

Ok deyip geçince kurulumu yapıyor fakat masaüstünden program simgesine tıkladığda lisans ile ilgili bir hata verip programa girmiyor. O hata mesajın ekran görüntüsünü almayı unuttuğum için ekliyemiyorum.

Yaşadığım sorun ile ilgili yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.

Teşekkür Edenler
.
Konu: 92
Kıdem: Aug 2013

kullandığınız antivirüs programı yada ios kullanıyorsanız bonjour programı kullanımı kısıtlıyor galiba kontrol edip tekrardan kurmaya çalışın
[Resim: 80952.gif]

[Resim: edolek.png]
C.Ü MeKaTRoNiK~

Teşekkür Edenler
.

Kurulumu interneti ve virüs programlarını kapatarak yapıyorum. Başka nasıl deniyebilirim ?
Birde 2013 ve 2017 den kalanlar var onlarıda temizliyemiyorum.
Tekrar nasıl deniyeceğim hiç bir fikrim yok aynı şeyleri yapıp duruyorum.

Teşekkür Edenler
.
Konu: 31
Kıdem: Dec 2015

İlk Olarak soyleyebilecegim kurulumu yonetici olarak calistirman ve ozelliklerinden uyumluluk modunu degistirerek denemen. Eger faydasi olmassa ve imkanin varsa
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Programi burdan indirip kurmayi deneyebilirsin. 
"Ya ilim öğreten, ya ilim öğrenen, ya dinleyen veya bunları seven ol. Sakın beşincisi olma! Yoksa helak olursun!"

Teşekkür Edenler
.

Evet ordan indirdim zaten ama ya başta bir hata yaptım yada zaten bir yerlerde eksik vardı.
bu aşamada temiz yükleme şansım var mı ?

Teşekkür Edenler
.

Güncel

Teşekkür Edenler
.
Konu: 0
Kıdem: Aug 2016

MERHABA ARKADAŞLAR
SOLİD 2017 KURDUM ANCAK TÜRKÇE DİLİNE GEÇMİYOR
UYGULADIĞIM YOL
OPTİONS-SYSTEM OPTİONS-GENERAL-USE ENGLİSH LANGUAGE MENUS BURADAKİ ONAYLARI KALDIRIYORUM ANCAK TEKRAR İNGİLİZCE MENU İLE KARŞILAŞIYORUM. YARDIMCI OLURSANIZ MEMNUN OLURUM

Teşekkür Edenler
.
Konu: 114
Kıdem: Oct 2015

(10-07-2017, 17:37 PM)verimli Yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.MERHABA ARKADAŞLAR
UYGULADIĞIM YOL
OPTİONS-SYSTEM OPTİONS-GENERAL-USE ENGLİSH LANGUAGE MENUS BURADAKİ ONAYLARI KALDIRIYORUM ANCAK TEKRAR İNGİLİZCE MENU İLE KARŞILAŞIYORUM. YARDIMCI OLURSANIZ MEMNUN OLURUM

İşlemi yaptıktan sonra kaydet ve programı kapat. Tekrardan açınca program türkçe olacaktır.
Mekatronik Mühendisi
 kilicaslanabdullah95@gmail.com

Teşekkür Edenler
.
Konu: 0
Kıdem: Aug 2016

(10-07-2017, 18:42 PM)kilicaslanabdullah Yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(10-07-2017, 17:37 PM)verimli Yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.MERHABA ARKADAŞLAR
UYGULADIĞIM YOL

İşlemi yaptıktan sonra kaydet ve programı kapat. Tekrardan açınca program türkçe olacaktır.

Merhaba Abdullah bey
öncelikle ilginiz için tşk ederim
Söylediğiniz gibi denedim yine aynı şekilde İngilizce devam ediyor. Şu şekilde hata veriyor;
failed to load
c:program files/soldiworks corp/solidworks/lang/turkish/sldresu.dll
can not start aplication

Teşekkür Edenler
.

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Solidworks 2017 dosyasını Solidworks 2016 da nasıl açabiilirim ? (Acil yardım !) hbb34 4 889 11-12-2017, 17:47 PM
Son Mesaj: serkoxxx
  Solidworkste simülasyon sorunu rebelyın32 0 1,408 10-08-2014, 17:49 PM
Son Mesaj: rebelyın32

Foruma atla:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Türkçe Çeviri : MyBB Türkiye
MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.