Mekatronik Mühendisliği Forum


Tokat erkek yurtları
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Konu: 36
Mesaj: 214
Cinsiyet: Erkek
Kıdem: Jul 2013

Tokattaki erkek öğrenci yurtları ile ilgili yorumlu açıklama :
"akademi; diğer yurtlara göre pek kural olmayan bi yurt, kendin yap kendin ye tarzında bi yurt sadece sana konklama imkanı sunuyor yiyecek ihtiyacını kendin halletmen gerekiyo haliyle biraz tuzlu oluyor. ömer derin; her türlü sorun yaşayacağınız ve sigara temizlik yemek sorunu yaşayacağınız bi yer( asla gitmeyin). fetullah hocanın cemaat yurdu var iki tane otogarın yanında olan yeni açılmıştı sanırım orası bayağı yeni o yüzden güzel içerisi felan da. bi de otobüslerin kalktığı yerin ilerisinde var ama pek tavsiye etmem şehrin dışına kaçıyo iyice. süleymancılar dedikleri bedesten yurdu var ücret konusunda en az vereceğin bi yurt ama kalmak istermisin bilemem orasını. yeşilırmak; pek kanım ısınmadı açıkçası. tokat pansiyon; fena sayılmaz. başvuru yapman gereken sadece kyk yurdu, diğerlerine başvurmana gerek yok gidip kaydolmayı istemen yetiyor malum özel onlar .) kalmanı tavsiye edebileceğim kyk, tokat pansiyon. akademiyi tercih etmeni tavsiye etmem her türlü zararda olursun tam üni ile şehir arasında her iki tarafada gitmek için otobüs kullanman gerek."
teknik-ül şahane
ortam-ül geniş
mangır-ül tıkır

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği

Cevapla
Teşekkür Edenler
(Bu mesajı son düzenleyen: 29-03-2014, 14:50 PM M. Kasım Yılmaz.) .
Konu: 0
Mesaj: 3
Cinsiyet: Erkek
Kıdem: Aug 2013

Ali Zafer Yurdunda kalmiş biri olarak tavsiye etmem ki zaten şuan 100 kişiden 20 kişiye kadar düşmüş. Ben kyk yurduna geçtim. Kyk ya başvurmanızı tavsiye ederim.Yarı özel olursa sizin için daha iyi olur odadaki kişi sayısı daha az vs..
Üniversiteye geldiğinizde kyk yurdu çıkmadi diye çıkmayacaği anlamına gelmiyor. Daha sonradan dilekçe ile başvurun yurttan ayrılan kişiler yerine sırayla sizi alıyorlar ki ben de öyle yerleştim.
Gaziosmanpaşa Üniversitesi Angel

Cevapla
Teşekkür Edenler
.


Foruma atla:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Türkçe Çeviri : MyBB Türkiye
MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.