Mekatronik Mühendisliği Forum


Turkcell'de staj yapmak isteyenler arkadaşlarımın dikkatine !
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Konu: 13
Mesaj: 59
Cinsiyet: Belirtme
Kıdem: Aug 2013

Turkcell PAF Programı Nedir?

“Profesyonelliğe Adım Formasyonu" adı altında yürüttüğümüz Turkcell PAF programı ile Turkcell'in geleceğini oluşturmakta önemli rol oynayacak genç yetenekleri Turkcell ailesine kazandırmayı ve profesyonel hayata bir adım önde ve doğru bir rehberlikle başlamalarını hedefliyoruz. Bu program ile her yıl üniversite öğrencilerimize Turkcell dünyasının kapılarını açıyor ve profesyonel yaşamla tanışmalarını sağlıyoruz. İki ay süren yaz stajı süresince sizleri; profesyonel yaşam, teknoloji sektöründeki iş alanları ve pozisyonlar hakkında bilgilendirmeyi, ilgi alanlarınız konusundaki farkındalık seviyenizi arttırmayı ve iş yaşamına dair bir bakış açısı kazandırmayı hedefliyoruz.

Turkcell PAF programında öğrenciler yaz boyunca staj yaptıkları birimlerdeki görevlerinin yanı sıra farklı birimlerde staj yapan diğer öğrenciler ile oluşturulan takımlara dahil olarak inovatif projelerde çalışırlar. Takımlar bu projelerde çalışırken yöneticilerimizden mentorluk alır, kendilerini geliştirme fırsatı bulurlar. Programa dahil olan tüm katılımcıların gelişimi Turkcell Akademi’nin eğitimleri ile de desteklenir. Yaz stajı sonunda yapılacak değerlendirme sonucunda başarılı olan 3. Sınıf öğrencilerine part-time çalışma imkanı sunulur. Başarılı olan 4. Sınıf öğrencileri ise Turkcell Grup Şirketlerinde uygun fırsatlar olması halinde değerlendirilir.

Başvuru aşamasından, değerlendirme aşamasına, oryantasyon aşamasından, staj sürecine kadar sizin ihtiyaçlarınız ön görülerek hazırlanan Turkcell PAF programı bir staj programı olmanın ötesinde, gerçek iş hayatını deneyimlemenizi ve geleceğinize yatırım yapmanızı sağlayacak bir genç yetenek yönetimi programıdır.

Turkcell PAF Size Neler Sunar?
Eğlenceli, interaktif ve farklı bir işe alım süreci
Yaz döneminde 2 ay süre ile Turkcell’de staj ve inovatif projelerde yer alma imkanı
Turkcell Grup yöneticilerinden mentorluk desteği
Turkcell Akademi tarafından hazırlanan gelişim programı
Başarılı 3. Sınıf adaylarına Turkcell’de part-time çalışma imkanı
Başarılı 4. Sınıf adaylarına full-time pozisyonlarda değerlendirilme imkanı

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Cevapla
Teşekkür Edenler
.
Konu: 0
Mesaj: 10
Cinsiyet: Belirtme
Kıdem: Oct 2013

İnş. o günleri de görürüz.

Cevapla
Teşekkür Edenler
.


Foruma atla:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Türkçe Çeviri : MyBB Türkiye
MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.