Mekatronik Mühendisliği Forum


hangi bilgisayar programı öğrenilmeli?
Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Konu: 1
Mesaj: 1
Cinsiyet: Erkek
Kıdem: Oct 2014

arkadaşlar yıldız teknik mekatronik mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim kendimi yavaş yavaş yazılım onusunda geliştirmek istiyorum fakat ne yapmalıyım nereden başlamalıyım hangi programı öğrenmeliyim hiç bir fikrim yok yardımcı olursanız sevinirim c++ c# java programlama dilleri buldum internetten fakat hangisini öğrenmeliyim ne yapmalıyım bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler
furkan.mogan, üyesi Mekatronik Mühendisliği Forum forumlarına Oct 2014 tarihinde katılmıştır.

Cevapla
Teşekkür Edenler
.
Konu: 1
Mesaj: 2
Cinsiyet: Erkek
Kıdem: Jul 2013

Kardeşim bende senin gibi çok araştırıyodum hangi programa dili diye bu video bana yön gösterici oldu Smile Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Cevapla
Teşekkür Edenler
.
Konu: 3
Mesaj: 14
Cinsiyet: Belirtme
Kıdem: Oct 2014

C Sharp , C++ ' a göre daha basit diye biliyorum.Bir kaç araştırma yap istersen senin öğrenme kolaylığın,hızın öğrendikten sonra örnekleme yapabilme becerin çoğaltman birşeyler ortaya çıkarabilmen sadece sen bilirsin.Eğer bilmiyorsan en basitinden temel bir yapını çöz basit herkez kaçar ama C++ gelince geneliyle uyumlu olduğu için tabirce diyelim zor.Göz korkutmuyorum tabi kendini keşfetmen lazım C Sharp (C#) daha kolay diye biliyorum.Sen C Sharp gördün mü? nerden biliyorsun? Gibi kafanda soru olursa şöyle diyeyim bende bu soruya daha önce varmıştım, acaba nerden başlayabilirim derken araştırmalar yaptım ilk önce kolaylığından araştırdım sonra derslere göz attım ikisinde bir ölçekleme yani değerlendirme yaptım kendime dayalı olarak hangisi uygun hangisi değil onu değerlendirdim olay aslında sadece bu kadar.Birde insan zaten çoğu yönünü keşfetmesini bekler bilmediğimiz çok şey var, keşfedilmemiş olarak kendini keşfet..!

-Yararlı olduysa ne mutlu , iyi forumlar.
Forum bits (BUG)

Cevapla
Teşekkür Edenler
.


Foruma atla:


Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

Türkçe Çeviri : MyBB Türkiye
MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.