Mekatronik Mühendisliği Forum

Tam Görünüm: Mühendislik Mekaniği Dinamik - R.C.Hibbeler (Turkce)
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Sayfayı normal görüntülemek için, buraya tıklayın.
Mühendislik Mekaniği Dinamik - R.C.Hibbeler Turkce 2006 Basim

Boyutu:177mb (pdf)

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Dinamik konularini icin faydali bir kitaptir. PDF formatinda ve yaklasik 650 sayfa oldugundan boyutu buyuktur.Indirecek arkadaslarin dikkatine.
Bol bol faydalanin. Iyi calismalar diliyorum Smile
(31-03-2015, 22:58 PM)Ferhat Yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Mühendislik Mekaniği Dinamik - R.C.Hibbeler Turkce 2006 Basim

Dinamik konularini icin faydali bir kitaptir. PDF formatinda ve yaklasik 650 sayfa oldugundan boyutu buyuktur.Indirecek arkadaslarin dikkatine.

bunun dinamik kitabı olduğunu mu sanıyosun cidden??
(29-11-2015, 18:23 PM)karatassen Yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(31-03-2015, 22:58 PM)Ferhat Yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Mühendislik Mekaniği Dinamik - R.C.Hibbeler Turkce 2006 Basim

bunun dinamik kitabı olduğunu mu sanıyosun cidden??
Dinamik kitabı olmayabilir ama çok iyi bir statik kitabıdır.
Bu link için üye oldum patlamış alternatif alabilirmiyiz?
(30-09-2018, 14:56 PM)RaptorRTR Yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bu link için üye oldum patlamış alternatif alabilirmiyiz?