Mekatronik Mühendisliği Forum

Tam Görünüm: Solidworks 2016 [Resimli Kurulum Ve Torrent Dosyası]
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Sayfayı normal görüntülemek için, buraya tıklayın.
Sayfalar: 1 2 3
SOLIDWORKS 2016 KURULUM

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Boyut: 10 GB
Dil : Türkçe
Dosya Türü: Torrent
RAR şifresi:www.mekatronikmuhendisligi.com

Sistem gereksinimleri :

Kurulum Anlatımı

Kurulumu yapmak için Setup'a tıklayın(Bu sırada internet ile tüm bağlantınızı kesin.Antivirüs Programlarınıda kapatalım.)

Setup.exe dosyasını çalıştırdıktan sonra Bireysel yazısına tıklayıp ilerleyelim.

"Seri Numarası" adımındaki numaralar otomaik olarak gelecektir. İleriyi tıklatın.

Gelen hataya iptal tuşuna basarak ilerleyelim.

Dosyanın kurulacak konumu dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.İndirme seçeneklerinde ki değiştir butonuna tıklayarak Arka Plan indiricisini tikini kaldırın ve ÖZET e geri dönün.Aşağıdaki şekilde olmalıdır.

Kurulum esnasında sizden 2. DVD yi yerleştirmenizi isteyecektir. Bu adımda mevcut sanal sürücüyü kaldırıp onun yerine " 2. iso " dosyasını yerleştirin.

Kurulum tamamlandıktan sonra "Son" a tıklayın.

"SW2010-2016.Activator.GUI.SSQ.exe" dosyasını yönetici olarak çalıştırın. "Activate" butonunda tıklayarak aktivasyonun bitmesini bekleyin.

İYİ ÇİZİMLER  Angel
Merhaba öncelikle elinize sağlık. Ben tüm işlemleri eksiksiz hallettim. Tüm yan paketleri açılıyor ama solidworks ün kendisi açılmıyor yardımcı olabilir misiniz çok zor durumdayım teşekkür ederim.
Lisanslama işlemini doğru yaptıktan sonra exe. Uzantılı dosyanızi yönetici olarak çalıştırmayı denedinizmi ve ekstra olarak görev yönetici kısmından eğer SolidWorks uzantılı çalışan bir dosya işlem basamaginda gözüküyor ise onuda kapatmanız gerekmektedir.Şayet bu işlemlerde olmazsa bildirirseniz teamviwer üzerinden yardimci olabiliriz .
Hocam dediğinizi yaptım yinede hiç açılmıyor. Ama eDrawings,Komposer gibi diğer kısayolları açılıyor. neyin engellediğini anlayamadım. Bana Teamviwer üzerinden yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederim.
(04-06-2017, 19:31 PM)mongol Yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Hocam dediğinizi yaptım yinede hiç açılmıyor. Ama eDrawings,Komposer gibi diğer kısayolları açılıyor. neyin engellediğini anlayamadım. Bana Teamviwer üzerinden yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederim.

Virüs programınızı ve internetinizi kapatıp yapmayı denediniz mi ?
(04-06-2017, 20:17 PM)kilicaslanabdullah Yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(04-06-2017, 19:31 PM)mongol Yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Hocam dediğinizi yaptım yinede hiç açılmıyor. Ama eDrawings,Komposer gibi diğer kısayolları açılıyor. neyin engellediğini anlayamadım. Bana Teamviwer üzerinden yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederim.

Virüs programınızı ve internetinizi kapatıp yapmayı denediniz mi ?

Evet. Virus programıda kapalı. zaten Bundan önce aynı adımlarla yüklemiştim bu brogramı ama şimdi yüklenmiyor. İnternette arattım böyle bi sorunla ilgili de hiçbirşey yazmıyor.
Resimde kullandıgımız serial number kısmını aynen kopyalayın internet kapalı bir bicimde yeniden deneyiniz.
(09-05-2017, 23:32 PM)Alper_Arslantas Yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
SOLIDWORKS 2016 KURULUM

Boyut: 10 GB
Dil : Türkçe
Dosya Türü: Torrent
RAR şifresi:www.mekatronikmuhendisligi.com

Sistem gereksinimleri :

Kurulum Anlatımı

Kurulumu yapmak için Setup'a tıklayın(Bu sırada internet ile tüm bağlantınızı kesin.Antivirüs Programlarınıda kapatalım.)

Setup.exe dosyasını çalıştırdıktan sonra Bireysel yazısına tıklayıp ilerleyelim.

"Seri Numarası" adımındaki numaralar otomaik olarak gelecektir. İleriyi tıklatın.

Gelen hataya iptal tuşuna basarak ilerleyelim.

Dosyanın kurulacak konumu dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.İndirme seçeneklerinde ki değiştir butonuna tıklayarak Arka Plan indiricisini tikini kaldırın ve ÖZET e geri dönün.Aşağıdaki şekilde olmalıdır.

Kurulum esnasında sizden 2. DVD yi yerleştirmenizi isteyecektir. Bu adımda mevcut sanal sürücüyü kaldırıp onun yerine " 2. iso " dosyasını yerleştirin.

Kurulum tamamlandıktan sonra "Son" a tıklayın.

"SW2010-2016.Activator.GUI.SSQ.exe" dosyasını yönetici olarak çalıştırın. "Activate" butonunda tıklayarak aktivasyonun bitmesini bekleyin.

İYİ ÇİZİMLER  Angel
Öncelikle bu sayfayı kurduğunuz için çok teşekkür ederim. İndirdim ve kurdum dediğiniz gibi. Gerçekten harika Smile elinize emeğinize sağlık
Smile rica ederiz
Sayfalar: 1 2 3