Mekatronik Mühendisliği Forum

Tam Görünüm: İKT V3.2 PLC eğitim
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Sayfayı normal görüntülemek için, buraya tıklayın.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
biri bana yardımcı olabilir mi acaba programı indirdim fakat şifre gerekiyor ürün kodumu mail olarak attım ancak dönen olmadı şimdiden teşekkür ediyorum
(17-10-2013, 23:56 PM)aydın_mekatronik Yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.biri bana yardımcı olabilir mi acaba programı indirdim fakat şifre gerekiyor ürün kodumu mail olarak attım ancak dönen olmadı şimdiden teşekkür ediyorum

Bahsettiğiniz rar şifresi ise eğer forum.mekatronikmuhendisligi.com dur
hayır rar şifresi değil ürünü çıkardım winrardan kurdum ancak açabilmem için ürün kodunun altında bir parola istiyor ona ihtiyacım var
(18-10-2013, 15:05 PM)aydın_mekatronik Yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.hayır rar şifresi değil ürünü çıkardım winrardan kurdum ancak açabilmem için ürün kodunun altında bir parola istiyor ona ihtiyacım var

Ürün kodunuzu yollayın : cagri.tasken@gmail.com e ben kendisine haber verecem en kısa zamanda size gönderir.

Çağrı Taşken

ŞİFRE İSTEYEN TÜM ARKADAŞLARA YARDIMCI OLDUM, ÜRÜN KODUNUZU MAİL ATIN EN KISA SÜREDE ŞİFRENİZİ GÖNDERMEYE ÇALIŞACAĞIM.
teşekkürler şifre içinnn
Merhabalar, paylaşımınız için çok teşekkür ederim. Önceden de bu programı kullanıyordum, fakat bilgisayarımı formatladım. Windows 7 64 bit sistemini kullanıyorum. bu programı açarken 'Sınıf kaydedilmemiş' hatası vermekte. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Saygılarımla..
Emeğine sağlık teşekkürler...

akkasumeyye

(31-10-2013, 22:23 PM)mechatronics35 Yazdı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Merhabalar, paylaşımınız için çok teşekkür ederim. Önceden de bu programı kullanıyordum, fakat bilgisayarımı formatladım. Windows 7 64 bit sistemini kullanıyorum. bu programı açarken 'Sınıf kaydedilmemiş' hatası vermekte. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Saygılarımla..

flash player yüklemeyi dene, bendede aynıydı düzeldi.
şifre için mail gönderdim ama tekrar geri dönüş olmadı. yardım lütfen
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10